تبلیغات
ایرانیان كالا - خرید پستی 13 تلاوت از استاد محمد بسیونی

خرید پستی نرم افزار آموزشی خرید پستی آموزش زبان خرید پستی آموزش زبان خرید پستی بازی سرگرمی خرید پستی موسیقی خرید پستی مالی و اداری خرید پستی مالی و اداری خرید پستی مالی و اداری خرید پستی نرم افزار موبایل خرید پستی فیلم و کارتون خرید پستی خدمات خرید پستی کتاب و مجله خرید پستی زیور آلات خرید پستی آرایشی و بهداشتی خرید پستی لوازم خرید پستی فروشگاه اینترنتی

Mahnaz

جستجو

 

خرید پستی 13 تلاوت از استاد محمد بسیونی

شنبه 1 اسفند 1388   09:28 ق.ظ

13 تلاوت از استاد محمد بسیونی

13 تلاوت از استاد محمد بسیونی

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته مذهبی

استاد بسیونی در سال 1330 ه.ش. در كشور مصر به دنیا آمد و با كمك پدر از كودكی به آموزش علوم قرآنی پرداخت . او در سن ده سالگی حافظ قرآن شد . سرانجام پس از آموزش ابتدایی وارد دانشگاه الازهر شده در دانشكده علوم دین به تحصیل پرداخت و پس از فارغ التحصیل شدن در همان جا به تدریس علوم دینی همت گماشت . استاد بسیونی از همان سن 12 سالگی قرائت و تلاوت قرآن را در مجالس و محافل آغاز كرد . او در سن 24 سالگی وارد صدا و سیمای كشور مصر شده و اكنون حدود 13 سال است كه در دانشگاه الازهر به تدریس اشتغال دارد .ایشان در سخنان خویش به این نكته اشاره داشتند كه قاریان ایرانی از حیث تلاوت قرآن بسیار زیبا تلاوت می كنند اما نكته ای كه مورد توجه قرار دهند این است كه در راستای تمرینات خویش از حفظ قرآن نیز غفلت نورزند . استاد همچنین در سخنان خویش به قاریان قرآن توصیه كردند از نكاتی كه برای صوت شخص مضر می باشد پرهیز كنند . از جمله این نكات چیز های بسیار گرم و بسیار سرد است . همچون نوشابه سرد در روزهای تابستان یا منتقل شدن به صورت ناگهانی از یك مكان سرد به یك مكان گرم .

ایشان در رابطه با استفاده موسیقی در قرآن عقیده داشتند كه باید بر طبق معانی از موسیقی مشابه معنا استفاده كرد . فی المثل در آیات وعید دستگاه صبا مناسب است . زیرا این دستگاه با حزن همراه می باشد و این حزن باعث می شود كه مستمع در صورت گناهكار بودن از خوف و عذاب الهی اشك بریزد . یعنی میان آهنگ قرآن و معانی هماهنگی و تناسب ایجاد كند . البته چنین مسئله ای در رابطه با تمام دستگاه های قرآنی صدق می كند .

فروشنده: فروشگاه اینترنتی نورالهدی

قیمت: 4,000 تومان

روش خرید: برای خرید 13 تلاوت از استاد محمد بسیونی، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید 13 تلاوت از استاد محمد بسیونی


نوشته شده توسط : Mahnaz