تبلیغات
ایرانیان كالا - خرید پستی تلاوت درسی كل قرآن استاد محمد صدیق منشاوی

خرید پستی نرم افزار آموزشی خرید پستی آموزش زبان خرید پستی آموزش زبان خرید پستی بازی سرگرمی خرید پستی موسیقی خرید پستی مالی و اداری خرید پستی مالی و اداری خرید پستی مالی و اداری خرید پستی نرم افزار موبایل خرید پستی فیلم و کارتون خرید پستی خدمات خرید پستی کتاب و مجله خرید پستی زیور آلات خرید پستی آرایشی و بهداشتی خرید پستی لوازم خرید پستی فروشگاه اینترنتی

Mahnaz

جستجو

 

خرید پستی تلاوت درسی كل قرآن استاد محمد صدیق منشاوی

یکشنبه 2 اسفند 1388   04:28 ق.ظ

تلاوت درسی كل قرآن استاد محمد صدیق منشاوی

تلاوت درسی كل قرآن استاد محمد صدیق منشاوی

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته مذهبی

محمد صدیق منشاوی، یكی از قرّاء كشور مصر است كه سی سال پیش از دنیا رفته و از زندگی وی اطلاع چندانی در دست نیست. آنچه می‌توان در اینجا بدان اشاره كرد، این است كه پدر او، «صدیق منشاوی» نیز قاری بوده و پدر و پسر از لحاظ زهد و تقوا و نیز وسیله قرار ندادن قرآن برای نیل به متاع دنیا، مشهور بوده‌اند و قرائت یا عدم قرائت خود را به میزان مبالغی كه در ازای آن دریافت می‌كردند، منوط نمی‌ساختند و با‌لحاظ كردن برخی عوامل جغرافیایی، این نكته قابل توجّه است. برادر او، « محمود صدیق منشاوی» نیز قاری قرآن بوده و هم اكنون در قید حیات است. در مورد دوره‌ای ترتیبی كه از محمّد صدیق منشاوی به جای مانده، باید گفت این دوره به حق ستودنی است و در نوع خود دارای امتیازاتی متعدد است:

صدای قاری در حد اعلای پختگی و آمیخته با متانت و رزانتی است كه متناسب با شكوه خاص قرآن كریم است. به تصدیق تمامی صاحبنظران، صوت محمد صدیق منشاوی، جوهره‌ای از حزن را با خود دارد و ناخود آگاه، شنونده را تحت تأثیر قرار می‌دهد. وی در به كارگیری آهنگهای تلاوت، راه افراط نپیموده و این نغمات، هرگز برآیات پیشی نمی‌گیرند، به این معنا كه شنونده ابتدا صوت قرآن را می‌شنود و سپس وجود برخی نغمه‌ها و آهنگها را احساس می‌كند. در حالی كه این حالت، در تلاوت برخی قراء دیگر كاملاً برعكس و موجب پدید آمدن حالتی ناخوشایند است.

برجستگی دیگر دوره ترتیبی مرحوم محمد صدیق منشاوی، روش بسیار استادانه‌ای است كه وی در وقف و ابتدا دارد. با اینكه منشاوی در قرائت «تحقیق» خود، بسیاری از اوقات، وقفهای مطلق و اواخر آیات را رعایت نمی‌كند، لكن در دوره ترتیبی، نه تنها از وقف برسر هیچ آیه‌ای (غیر از یك آیه) عدول نكرده است، بلكه می‌توان گفت وقفهای مطلقِ درون آیات را نیز به نحو احسن مورد توجه قرار داده و از آنها تخطی نكرده است

فروشنده: فروشگاه اینترنتی نورالهدی

قیمت: 4,000 تومان

روش خرید: برای خرید تلاوت درسی كل قرآن استاد محمد صدیق منشاوی، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید تلاوت درسی كل قرآن استاد محمد صدیق منشاوی


نوشته شده توسط : Mahnaz