تبلیغات
ایرانیان كالا - خرید پستی 61 تلاوت از استاد احمد نعینع

خرید پستی نرم افزار آموزشی خرید پستی آموزش زبان خرید پستی آموزش زبان خرید پستی بازی سرگرمی خرید پستی موسیقی خرید پستی مالی و اداری خرید پستی مالی و اداری خرید پستی مالی و اداری خرید پستی نرم افزار موبایل خرید پستی فیلم و کارتون خرید پستی خدمات خرید پستی کتاب و مجله خرید پستی زیور آلات خرید پستی آرایشی و بهداشتی خرید پستی لوازم خرید پستی فروشگاه اینترنتی

Mahnaz

جستجو

 

خرید پستی 61 تلاوت از استاد احمد نعینع

یکشنبه 2 اسفند 1388   04:41 ق.ظ

61 تلاوت از استاد احمد نعینع

61 تلاوت از استاد احمد نعینع

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته مذهبی

سوال 1ـ لطفاً بفرمایید خودتان را معرفى كنید و بفرمایید چند سال دارید و در كجا متولد شده اید و الان در كجا ساكن هستید و چه تحصیلاتى دارید؟

بنده دكتر دكتر احمد نعینع هستم، 46 سال سن دارم و در شهر متوبس متولد شده ام. كلمه متوبس كلمه اى از فراعنه است كه اصل آن متوبس است، الان نیز در قاهره پایتخت مصر سكونت دارم. من در دانشگاه اسكندریه لیسانس خود را در پزشكى و بعد فوق لیسانس خود را گرفتم و در انتها نیز دكتراى خود را با تخصص طبابت اطفال در آن دانشگاه گرفتم.

سوال 2ـ غیر از خودتان سه تن از قاریان بزرگ مصر را نام ببرید؟
از قاریان قدیم: استاد محمد رفعت، استاد مصطفى اسماعیل و استاد ابوالعینین شعیشع.
از قاریان جدید: استاد شحات محمد انور، استاد محمد الیثى و استاد محمد عبدالوهاب طنطاوی.

سوال 3ـ آیا در ملاقات هایتان با مقام معظم رهبرى و تلاوت هایى كه داشتید خاطره اى دارید؟
من سومین بار است كه به ایران سفر كرده ام و در دو بار قبل با ایشان ملاقات داشتم. خاطره اى از اولین دیدار ار نقل مى كنم: یك شب هنگام نماز مغرب و عشا در منزل مقام معظم رهبرى بودم و نماز را به امامت ایشان خواندم و بعد قرار شد كه قرائت كنم، امام در جاى مخصوص جلوس كردند و من هم تلاوت كردم. آقا بسیار خوشحال شدند و فرمودند: (( شما مثل استاد مصطفى اسماعیل تلاوت مى كنید و صدایتان بسیار شبیه اوست اما از او تقلید نمى كنید بلكه قطعاتى را افزون بر كارهاى مصطفى اسماعیل اجرا مى كنید.)) و بعد سوالاتى را پرسیدند كه استاد مصطفى اسماعیل كى فوت كرد، كجا فوت كرد، چگونه بود و چقدر از آن زمان مى گذرد.

سوال4ـ ما به خاطر داریم كه شما در یكى از سفرهایتان به ایران یك عبا را از دست مقام معظم رهبرى هدیه گرفتید، بفرمایید كه آیا آن عبا را براى تلاوت نیكویتان به عنوان صله دریافت كردید؟
من فقط یك عبا نگرفتم بلكه یك شال سبز هم از ایشان هدیه گرفتم و علتش هم این بود كه در گفتگوهاى من با مقام معظم رهبرى من عرض كردم كه اجداد من حسنى هستند و در واقع من از یك سلسله حسنى هستم و اجداد من به امام حسن (ع) بر مى گردد و لذا من از سادات هستم و ایشان یك عبا به رنگ روشن و یك شال سبز به من هدیه دادند.

سوال5ـ آیا از مسافرت هایتان به شهرهاى دیگر ایران هم خاطره اى دارید و از استقبال مردم در كجا بهترین خاطره برایتان پیش آمده است؟
من به شهرهاى فراوانى از جمله بوشهر، ارومیه، شیراز، اصفهان، قم، مشهد، زاهدان، اهواز، لار، بندرعباس، سنندج، یزد، كرمان و رفسنجان مسافرت كرده ام. ولى بهترین خاطرات من در شهرهایى رقم خورد كه اماكن مقدسه در آنجا وجود دارد. خصوصاً در مشهد مقدس در زیارت حضرت امام رضا (ع) یك فضاى روحانى و قدسى در آنجا احساس كردم و روحانیت خاصى را در آنجا دیدم و همینطور در قم در زیارت حضرت معصومه (ع) و همینطور در شیراز در زیارت شاه چراغ نیز احساس خوبى داشتم.

سوال6ـ شما در سفرهایتان به هر جا تشریف برده اید قاریان ایرانى را دیده اید كه در آنجا به تلاوت قرآن پرداخته اند، بفرمایید نظرتان راجع به آنها چیست وآینده آنها را چگونه ارزیابى مى كنید؟
من در این مدت كه از اولین سفرم تاكنون به ایران مى گذرد هر سالى نسبت به سال گذشته قاریان ایرانى را بهتر و در سطح بالاترى دیده ام و من همواره شكوفایى را در قاریان ایرانى احساس مى كنم و همواره آنان را تشویق مى كنم و برایشان دعا مى كنم و امید است كه در آینده همتراز با قاریان مصرى باشند و چیزى از آنها كم نداشته باشند.

فروشنده: فروشگاه اینترنتی نورالهدی

قیمت: 4,500 تومان

روش خرید: برای خرید 61 تلاوت از استاد احمد نعینع ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید 61 تلاوت از استاد احمد نعینع


نوشته شده توسط : Mahnaz