تبلیغات
ایرانیان كالا - خرید پستی kane & lynch

خرید پستی نرم افزار آموزشی خرید پستی آموزش زبان خرید پستی آموزش زبان خرید پستی بازی سرگرمی خرید پستی موسیقی خرید پستی مالی و اداری خرید پستی مالی و اداری خرید پستی مالی و اداری خرید پستی نرم افزار موبایل خرید پستی فیلم و کارتون خرید پستی خدمات خرید پستی کتاب و مجله خرید پستی زیور آلات خرید پستی آرایشی و بهداشتی خرید پستی لوازم خرید پستی فروشگاه اینترنتی

Mahnaz

جستجو

 

خرید پستی kane & lynch

دوشنبه 19 بهمن 1388   02:57 ق.ظ

kane & lynch

kane & lynch

دسته بازی سرگرمی زیردسته حادثه ای
شاید همه ی شما با بازی هیتمن آشنا باشید. بازی که توانست از همان نسخه ی اولش توانست موفقیت های زیادی را برای Eidos کسب کند. خالق آن اثر بزرگ IO Int بود. حالا این شرکت با بازی جدید خودش می خواهد بگوید که از نسل بعد عقب نیفتاده!! بازی Kane & Lynch یک بازی است سوم شخص که شبیه هیتمن ساخته شده است ! داستانش شبیه داستان ها فیلم های جنایی است! داستان بازی یک شاهکار هست. گیم پلی بازی سرگرم کننده است و شما را معتاد به این بازی می کند. موسیقی بازی گاهی اوقات شما را به گریه انداختن می اندازد ! این ها بعضی از مشخصات بازی کین و لینچ هست. نو آوری های موجود در این بازی بسیار زیاد هستند. همانطور که گفته شد داستان بازی شبیه فیلم های سینمایی هست. حال به داستان بازی و معرفی دو شخصیت اصلی بازی می پردازیم

خرید پستی

قیمت این محصول: 4000 تومان می باشد.
تمامی محصولات این فروشگاه در پک و بسته بندی و لوگو خود فروشگاه از طریق پست در اختیار شما قرار می گیرد.


شرکت سلامت محصول شما را تضمین می کند.

درصورت انجام خرید نقدی:

500-1تومان تخفیف
2-هزینه ارسال توسط فروشگاه پرداخت میشود.


برای خرید نقدی به شماره حساب0308659841003به نام امیرحسین حسنی بانک ملی ایران مبلغ را پرداخت نمایید.


باتشکر از حسن انتخاب شما

به امید اینکه این شرکت بتواند پاسخ اطمینان شما را به تحواحسنت به شما بازگرداند.
معرفی مردان مرده ی بازی :

کین ( Kane ) : مردی خطرناک! پسر 2 ساله اش اسلحه ی کین را بر می دارد و به خودش شلیک می کند و کین پس از 2 هفته پسرش را از دست می دهد. همسر کین که مقصر اصلی این حادثه را کین می داند تصمیم به جدایی می گیرد و از کین جدا می شود. کین نیز توسط ساموئل به گروه سون ( Seven ) معرفی می شود. قوانین این گروه تبهکار بسیار سخت گیرانه بوده و اگر حتی یک قانون را درست انجام ندهید به شما لقب مرد مرده داده می شود. کین پس از 12 سال خدمت به گروه در یکی از مأموریت هایش اشتباهات زیادی می کند و تمام اعضای گروهش می میرند و کین با الماس ها فرار می کند ( کین مرد مرده : چون قانون شکنی کرده بود ) بعد از مدتی کوتاه گیر دام پلیس ها میفته و به زندان میره و به خاطر جنایت های زیادی که انجام داده بود محکوم به اعدام میشه. از طرفی دیگر گروه Seven دنبال کین هست تا الماس ها رو ازش بگیره و کین رو بکشه! لقب : Traitor (خائن)

لینچ ( Lynch ) : شخصیت روانی بازی !! عصبانی و بسیار خطرناک است. البته نباید به لینچ گفت دیوانه چون هنوز دیوانه نشده. مردی ساده با شغلی ساده بود که در انبار ها کار می کرد و کم کم معتاد به قرص و دارو شد. آن قدر قرص و دارو خورد که توهم سر تاپای وجودش را گرفته بود. بعد ها از انبار اخراجش می کنند چون مدام و پشت سر هم بی هوش می شد و کار هایش عقب می ماند. یک روز بر اثر خوردن شدید قرص و دارو ها در خانه بی هوش میشه و وقتی به هوش می یاد خودش رو کنار جسد پر خون همسرش میبینه! همین موقع هست که شک می کنه خودش همسرش رو کشته! لینچ رو به دادگاه می برن و محکوم به اعدام میشه. ( لینچ هم مرد مرده است چون می خواستن مثل کین اعدامش کنند ! ) لینچ هر طور که شد از زندان فرار کرد و به گروه Seven پناه آورد! گروه Seven که می خواست الماس ها رو بگیره به لینچ تجهیزات داد تا کین رو نجات بده تا دو تایی دنبال الماس ها برند. لقب: Murderer ( قاتل )
داستان سینمایی کین و لینچ :

داستان بازی شاهکار هست. کین و چند تبهکار دیگه رو دارن با اتوبوس به سکوی دار می برن. یک تصادف خیلی شدید صورت میگیره!! یه کامیون با اتوبوسی که کین رو حمل می کنه تصادف می کنه و کین از اتوبوس به بیرون پرت میشه. لینچ و کین همدیگه رو میبینن!! لینچ کین رو نجات میده حالا شاید بپرسین چرا لینچ کین رو نجات داد ؟ دلیلش سادست. لینچ که از شغلش بر کنار شده بود برای خرید قرص هاش به پول نیاز داشت. پس لینچ می خواست الماس ها رو بگیره به گروه Seven این الماس هارو بده تا هر روز از این گروه پول بگیره اما خبر نداره که گروه Seven به محض این که دستش به الماس ها رسید هم کین و هم لینچ رو می کشه!! حالا کین و لینچ با هم هستن و هدفشون پیدا کردن الماس هاست!! البته هدف های زیاد دیگه ای هم دارند مثل این که کین می خواد همسر و فرزندانش را بر گرداند و لینچ هم می خواهد بداند که آیا همسرش را خودش کشته با نه. کین و لینچ به وسیله ی ساموئل وارد سازمانی می شوند و مدارک و پول های آن سازمان را می دزدند!! قرار بود کین پول ها و مدارک رو بده اما باز هم خیانت کرد و پول ها رو نداد!! این دفعه دیگه گروه Seven همسر و فرزندان کین رو گروگان می گیره و به کین 72 ساعت فرصت می ده تا مدارک و پول ها رو بده + الماس هارو پیدا کنه !!! کین حالا برای رسیدن به فرزندان و همسرش هر کاری می کند. لینچ هم فکر می کنه گروه Seven می تونه اون رو از این وضعیت نجات بده!! به خاطر همین محل مخفی گاه کین رو لو میده !! کین می فهمه و لینچ رو تهدید می کنه. لینچ دوباره بی هوش می شه چون قرصاش رو نخورده بود. گروه Seven هم دست بردار نیست و به طرف مخفی گاه کین میاد. کین عجله می کنه و بعضی از مدارک رو از دست می ده!! پول هارو بر می داره و لینچ رو هم کنار می کشه و با خودش می بره!! ایندفعه کین لینچ رو نجات داد چون برای رسیدن به الماس ها به لینچ نیاز داره و لینچ هم یک بار جون کین رو نجات داده بود ! لینچ به هوش می یاد و خودش رو توی ماشین کین می بینه که کین داره به اعضای گروه Seven شلیک می کنه!! لینچ هم شروع می کنه به تیر اندازی. کین فرار می کنه و میگه که اگر به خانواده ام صدمه برسه دست شما به الماس ها نخواهد رسید. گروه Seven هم چندین نفر از اعضای ماهرش را به کین می سپرد تا الماس ها را پیدا کند.کین یا لینچ؟ :

قبلا شایعه شده بود می توانید یکی از شخصیت های اصلی بازی را انتخاب کنید و با آن بازی را به پایان برسانید!! اما حالا شایعه شده که شما با کین بازی خواهید کرد و فقط در بعضی مراحل می توانید با لینچ بازی کنید. IO Int در این مورد حرفی نزده است اما شما می توانید در بخش MP دو نفره بازی کنید و با هر شخصیتی که خواستید بازی را به پایان برسانید!! همانطور که دیدید داستان بازی بسیار پیچیده بود و IO Int گفته است که 5 پایان در بازی وجود خواهند داشت. مراحل بازی متنوع هستند و طبق گفته ی IO Int این بازی 26 ساعته به پایان می رسد و زمان یادگیری فنون و حرفه ای شدن در بازی نیز 2 ساعت است !! هر مرحله را باید با تکنیک و استراتژی به پایان برسانید!! در بعضی مراحل نیز می توانید بی سر و صدا دشمنان را از پای در آورید. بعضی مراحل نیز فکری به پایان می رسند!! شما باید از آنهایی که مشکوک هستند حرف بکشید و برای این کار می توانید مشت به صورت آنها بکوبید یا روی صورتشان خط بکشید. نکته ی جالب در بازی این است که کین یک انگوشتر دارد که به سر آن یک چاقو ی بسیار تیز و البته کوچک وصل است!! برای خط انداختن روی صورت دشمنان این وسیله بسیار مناسب است.
گیم پلی خیره کننده :

هر چی از گیم پلی بازی تعریف کنیم باز هم کف تعریف کرده ایم!! کین و لینچ همواره مثل دو برادر به هم کمک می کنند. اعضای گروهشان نیز تا جایی که می توانند کمک می کنند!! رد کردن بعضی از مراحل بدون کمک لینچ امکان پذیر نیست! البته لینچ دردسر ساز هم هست و ممکن است در بعضی مواقع دردسر برایتان درست کند که همه ی این ها به خاطر روانی بودن لینچ هست. ممکن هست حتی بعضی موقع ها بی هوش شود! همانطور که گفته شد باید از کسانی که مشکوک هستند حرف بکشید. البته حرف کشیدن از بعضی از این افراد خیلی سخت هست ! در بازی شما می توانید مثل بازی هیتمن تغییر لباس بدید. در مکان های مخصوص نیز ماسک هایی وجود دارد که می توانید به وسیله ی آنها تغییر چهره بدهید!! روزنامه نیز در بازی وجود دارد!! بله شما می توانید با خرید روزنامه بفهمید که آیا لو رفته اید یا نه ! البته در روزنامه به جز اخبار کین و لینچ اخبار های دیگری نیز وجود دارد! هیتمن نیز در بازی وجود دارد!! کین می تواند به اعضای گروهش و حتی لینچ دستور دهد. دستور ها بسیار زیاد هستند. دستور پرتاب نارنجک ، کشتن دشمنان ، خوابیدن ، سنگر گرفتن ، حمله کردن ، عقب نشینی ، دستور به اسنایپر برای شلیک ، دستور بررسی موقعیت ، پوشش و ... اعضای گروهتان نیز زود می میرند یعنی اون طور نیست که کلی تیر بخورند و نمیرند! حالا شاید بپرسید در بازی بسته های پانسمان یا همان جان وجود دارد یا نه. باید در این رابطه بگویم نه ! سیستم جان بازی مثل بازی Call of Duty ، Gears of War ، Splinter Cell و بسیاری از بازی های دیگر است. به این ترتیب که شما پس از برخورد با چندین تیر به شدت زخمی خواهید شد و باید در جایی پناه بگیرید تا بهبود پیدا کنید. هنگامی که شما زخمی شده اید صدای تپش قلب را می شنوید. دور صفحه قرمز می شود و کین آهسته ناله می کند !

چندین ثانیه مانده به بهبودی شما صحنه به صورت اسلومیشن می شود ! اگر تیر از کنار گوش کین رد شود صدا ها را خوب نمی شنود البته کین به همین صورت نمی ماند و این حس پس از چندین ثانیه از بین می رود. اگر نزدیک کین نارنجک بترکد باز هم به این صورت خواهد شد البته اگر نارنجک ها خیلی نزدیک به کین بترکند کین درجا خواهد مرد. صحنه های مردن کین نیز بسیار عالی درست شده است. به گفته ی IO Int در بازی کین وقتی می میرد 12 دموی مختلف پخش خواهد شد!! فرض کنید که کین کمی در حال مردن است. حالا دمویی پخش می شود که کین همسرش را به یادش می آورد و یا چگونه پسرش کشته شد اعضای گروهش را می بیند که چگونه یک یک پشت سر هم می میرند! لینچ را می بیند که تا آخرین نفس می جنگد اما مثل کین در حال مردن است! کین بعضی از یاران خود را میبیند که چگونه خود را روی زمین با تنی زخمی می کشند تا اسلحه به دستشان برسد! در همین حال موسیکی غمناک پخش می شود که گاهی شما را به گریه انداختن می اندازد! در بازی نیز نمی توانید درصد جان خود را مشاهده کنید که این کار بازی را به واقعیت نزدیک تر کرده. کین در بعضی مواقع کیف حمل می کند. در این کیف می تواند هر چیزی وجود داشته باشد. ممکن است پر از سلاح باشد. ممکن است پول باشد یا هر چیز دیگر. حال شما باید از این کیف محافظت کنید. می بینید که چقدر مراحل جذاب هستند! سیستم Speed Kill نیز در بازی وجود دارد ( اطلاعاتی از این سیستم فاش نشده ) گروگان گیری نیز در بازی وجود دارد. کین و لینچ و اعضای گروهشان می توانند با استفاده از طناب از مکان مورد نظر بالا بروند. در مورد اسلحه های موجود در بازی باید بگم که خیلی زیاد هستند. پر کاربرد ترین اسلحه ی شما mp5 هست.صداگذاری و موسیقی بازی:

آهنگساز بازی هم Jesper Kyd ( آهنگساز معروف بازی هیتمن ) هست. موسیقی بازی نیز بسیار عالی است و با گیم پلی هماهنگی کامل را دارد! مثلا اگر شما زخمی شوید ریتم آهنگ تند می شود. موسیقی بازی به شما روحیه می دهد تا مراحل را بهتر پشت سر بگذارید. شاید بپیرسید که دوبلور دو شخصیت کین و لینچ چه کسانی هستند؟ دوبلور کین مایکل آیرون ساید ( دوبلور شخصیت سم فیشر ) هست و دوبلور شخصیت مأمورد 47 هیتمن نیز دوبلور لینچ شده است! صدا گذاری در بازی نیز عالی طراحی شده است. اگر شما به دیوار شلیک کنید صدایی را می بینید. حال به ستون شلیک کنید می بینید که صدا ها با هم فرق دارد. البته این قابلیت در کنسول X360 بهتر اجرا خواهد شد. صدای اسلحه ها از نمونه های واقعی برداشت شده است. با استفاده از نرم افزار های روز این صدا ها را ریکورد کرده و بسته به بقیه ی صدا های بازی شدت صدا ها و فریم آنها را کم و زیاد می کنند و صدای پایانی بدست می آید.

گرافیک و فیزیک و محیط و کنترل کاراکتر :

شاید شما بگوئید که گرافیک بازی کمبود دارد. ما در این رابطه کلا توضیح می دهیم: بازی با موتور قدرتمند Engine Glacier ( موتور بازی هیتمن 4 ) ساخته می شود. بازی کین و لینچ از این موتور به نحو احسن استفاده کرده است. البته باز هم ضعف هایی دیده می شود مثل این که از سیستم ذره ای خوب استفاده نشده است. اما IO Int اعلام کرده است که این گرافیک پایانی بازی نیست. با این حال باز هم گرافیک بازی خوب است و امیدواریم بهتر هم شود. شخصیت ها عالی طراحی شده اند. مدل ها هم بافت های خوبی دارند اما بافت ها جزئیات بسیار زیادی ندارند. در واقع دیدن بافت ها از دور لذت بخش است اما به محض نزدیک شدن به یک دیوار بافت ها بی کیفیت تر می شوند! دلیلش هم به خاطر جزئیات کمی هست که بافت ها دارند. از 4 افکت اصلی برای سطح رندر بازی استفاده شده است که در تک تک محیط بازی می بینیم که از افکت BD Map استفاده شده است. خون در بازی نیز عالی طراحی شده است. نورپرادازی بازی نیز عالی است. سایه ها خوب طراحی شده اند و بسته به محیط ، جای گیری ، جهت تابش و ... سایه ها تغییر می کنند. فیزیک بازی خوب است. 95 درصد آیتم های موجود در بازی قابل تخریب هستند. که طبق گفته ی IO Int تا زمان انتشار بازی این میزام به 98 درصد می رسد! اگر دشمن در پشت جعبه ای چوبی سنگر گرفته باشد می توانید با شلیک به جعبه او را از پای در آورید به این صورت که تیر پس از برخورد به جعبه ، جعبه ی چوبی را سوراخ کرده و به دشمنی که پشتش سنگر گرفته است می خورد. محیط بازی نیز وسیع است. IO Int در مورد فیزیک می گوید : ما حتی باد را هم طراحی کرده ایم! اگر باد بوزد ممکن است کروات لینچ تکان بخورد یا بر جستگی های لباسش تکان بخورد. باز هم برای حرکت از تکلونوژی موشن کپچر استفاده کرده اند و حرکات شکسته کمتر به چشم می خورد

کلام آخر :

از نظر من بازی Kane & Lynch یکی از بهترین بازی ها می شود. Eidos قصد عرضه ی این بازی را در سال جاری دارد. طبق شایعاتی تاریخ انتشار بازی Q4 2007 اعلام شده است. امیدواریم این بازی بتواند انتظاراتی که ازش می رود را بر آورده کند. این بازی برای PC و X360 و PS3 عرضه خواهد شد.

خرید پستی

قیمت این محصول: 4000 تومان می باشد.
تمامی محصولات این فروشگاه در پک و بسته بندی و لوگو خود فروشگاه از طریق پست در اختیار شما قرار می گیرد.


شرکت سلامت محصول شما را تضمین می کند.

فروشنده: خرید بازی

قیمت: 4,700 تومان

روش خرید: برای خرید kane & lynch، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید kane & lynch


نوشته شده توسط : Mahnaz